banner56

Karaman'da Yakalanan Eşcinsellerde Virüs Çıktı

Haberini Bile Yapmaktan Utanıyoruz Ama Karaman'da Yakalanan 2 Eşcinselde Virüslü Çıktı

Karaman'da Yakalanan Eşcinsellerde Virüs Çıktı

Karaman'da fuhuş operasyonu ile yakalanan 2 eşcinsel gözlatına alındıktan sonra hastaneye sevk edilmişti. Hastanede yapılan sağlık taramasından sonra 2 eşcinselde de AİDS virüsü olduğu tespit edildi.

Haberin Geçmişi;

Karaman Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri fuhuşa darbe vurmaya devam ediyor. Ekipler yaptıkları operasyonlarla fuhuş şebekelerini çökertirken, operasyonlardan dolayı halktan ve mahalle muhtarlarından büyük destek alıyor. Operasyonların vatandaşlara güven verdiğini belirten mahalle muhtarları İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'a ve Karaman Valisi Fahri Meral'e teşekkür ediyor.

Karaman Asayiş Şubesine bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri Asayiş Şube Müdürü Muhammet Ergin'in koordinesinde operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor.  Ahlak Büro Amirliği dedektifleri 24 yaşındaki Murat Ç. ve aynı yaştaki Mehmet Ç.'nin sosyal medya üzerinden müşteri bularak para karşılığında  fuhuş yaptığını tespit etti. Murat Ç. ve Mehmet Ç.'yi takibe alan ekipler Tabduk Emre Mahallesinde bulunan bir günlük kiralık apart daireye operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon para karşılığı fuhuş yaptığı tespit edilen Murat Ç. ve Mehmet Ç. gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüpheliler sorguda para karşılığı fuhuş yaptıklarını kabul ederek, sosyal medya üzerinden müşteri bulduklarını itiraf etti. Mehmet Ç. ifadesinde Gaziantep'te üniversite okuduğunu sosyal medya üzerinden yaptığı araştırmaların ardından Karaman'da bu işi yapabileceğini düşünerek Karaman'a geldiğini söyledi. Mehmet Ç. ve Murat Ç. işlemlerinin ardından detaylı sağlık raporu için hastaneye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 12:07
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22