banner56

Karaman'da Kundaklama ve Hırsızlık Olayları arttı

Karaman'da son günlerde olağan dışı bir hareketlilik yaşanıyor.

Karaman'da Kundaklama ve Hırsızlık Olayları arttı

Karaman'da son günlerde olağan dışı olaylar yaşıyor  sıkça görülmeyen kundaklama,teker kesme, araç hırsızlığı gibi olaylar sıklıkla görülmeye başladı.

Karaman.org Sitemize ulaşan vatandaşlar son haftalarda Araba hırsızlığı ,kundaklama ve teker kesilmesi olaylarının sıkca yaşandığını söylüyorlar. Sosyal medya üzerinden Karamanlı bir vatandaş ise  'Arkadaşlar son günler de araba hırsızlığı ve kundaklama çoğaldı herkez arabasını mümkünse garaja koysun alarm sistemi olsun..'diyerek uyardı.

Evinin önünde aracının tekerleri kesilen bir vatandaş ise ''Evin önünde arabamın tekerini kesmişler bu olaylar çoğalmaya başladı neden keserler anlam veremedik''dedi.

KARAMAN'DA SON 2 HAFTADIR YAŞANAN OLAYLAR

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 20:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hersey gulluk gulustanlik bakin isinize
Hersey gulluk gulustanlik bakin isinize - 12 ay Önce

Vahsi bati olmus karaman hala bazilari iyi haber verme derdinde hergun cinayet var hegun bi dunya olum var olay var hala abartiliyor diye bazilari var gozleri kor kulaklarizir insanlar karaman elden gidiyor sasayi birakinda gorun artik

İbrahim Ozturk
İbrahim Ozturk - 12 ay Önce

Valla kimse yanlış anlamasın da. Bu işlerden bi halt çıkmaz. Zamanında arabam yandı. Yazın tekerleri kestiler. Bi halt çıkmadı. Bizim karamana işinde uzman. Süpermen lazım.ceza kesmeyle bu işler olmuyor.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22