banner56

Karaman'da Emniyet Zehir Tacirlerine Geçit Vermiyor

Karaman Emniyet İl Müdürlüğü Narkotik Şuçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri biri yabancı uyruklu iki kişiyi metanfetamin diye tabir edilen uyuşturucu madde ile yakaladı.

Karaman'da Emniyet Zehir Tacirlerine Geçit Vermiyor

Karaman Emniyet İl Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yapmış oldukları çalışmalar neticesinde  yabancı uyruklu C.A. (25) ve A.T.'yi (25) metanfetamin diye tabir edilen 2.35 gram uyuşturucu madde ile yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra iki şüpheli Emniyet İl Müdürlüğü'nde yapılan işlemlerinin ardından Adliye'ye sevk edildi.

Metamfetamin Nedir?

Metamfetamin; uyarıcı ve halüsinasyon özelliği olan sentetik bir uyuşturucu maddedir. Birçok uyarıcı gibi, 6-24 saat süren güçlü bir öfori; dolayısıyla bağımlılık yapma yeteneğine sahiptir. Yapı olarak amfetamine yakın psikoaktif bir maddedir.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 13:23
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umay çelik
Umay çelik - 9 ay Önce

Allah kahretsin bu zehir tacirlerini iyiki varsınız emniyet güçlerimiz iyiki göz artırmayın vu namussuz şerefsizlere genclerimizi zehirliyor lar kahrola sicalar

Aa Kk
Aa Kk - 9 ay Önce

İyiki geçit vermiyorlar heryer uyuşturucu yatağı olmuş peynir ekmek gibi satılıyor içiliyor geçit verse nasıl olacaksa yakaladıkları üç beş torbacı buz dağının görünmeyen kısmından haber verin

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22