banner56

Karaman'da Bıçaklanan Muhtarın Son Durumu | Muhtardan Haber Var

Karaman'da dün akşam saatlerinde sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklanan köy muhtarından haber var.

Karaman'da Bıçaklanan Muhtarın Son Durumu | Muhtardan Haber Var

Olay dün akşam saatlerinde Karaman'a bağlı Yollarbaşı köyünde meydana gelmişti. 

Edinilen bilgilere göre Yollarbaşı köyünün muhtarı Hacı Ali K. ile köyde bir işletmenin sahibi olan A.G. arasında sözlü tartışma çıktı. Sözlü tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu A.G.'nin oğlu elindeki bıçak ile köy muhtarı Hacı Ali K.'yi bıçakla yaraladı. Olay sonrası köy muhtarı çağrılan ambulans ile Karaman Devlet Hastanesine götürüldü.

Muhtarın Sağlık Durumu İyi

Köy muhtarı Hacı Ali K.'nin olaydan sonra tedavi altına alınması ile sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini almıştık. Teyit niteliğinde Karaman Muhtarlar Derneği Başkanı Ali ÖNGAY dün akşam saatlerinde muhtar Hacı Ali K.'yi hastanede ziyaret etti.

Ali ÖNGAY ziyareti ile ilgili sosyal medya hesabından şöyle açıklama yaptı; Yollarbaşı köyü muhtarımız Hacı Ali KÜÇÜKBERBER uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralanmış olup, dün akşam saat 22:00 de kısa süreli de olsa ziyaretime izin verildi. Muhtarım iyiy di gece iç kanama geçirmiş olup, ameliyata alındı sabah yoğun bakımda olduğundan ziyaretime izin verilmedi ama muhtarım kendine gelmiş, inşallah dualarımız kendisinin sağlıklı olarak bir an önce görevine dönmesi."

Karaman Haber
Haber: Oğuz BEKTAŞ / Asayiş

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oso
Oso - 5 ay Önce

InsaAllah muhtar ölmezde bıçaklayan az cezayla kurtulur muhtar o kadar da gidilmez bir insanin ustune

Kenan
Kenan - 5 ay Önce

Az bile yapmis lar

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22