Karabacak Cinayetinde Şok Gelişme

Geçen yıl İstanbul'da ormanlık alanda öldürülmüş halde bulunan Karaman'lı Şeref KARABACAK cinayetinde şok bir gelişme yaşandı.

07 Mart 2019 - 12:33 - Güncelleme: 07 Mart 2019 - 16:07

Olay geçen yıl Beykoz - Poyrazköy yolu Kaynarca yol ayrımında meydana gelmişti. Ormanlık alanın girişinde motorsikletinin yanında cansız bedenini gören vatandaşlar hemen polis ekiplerine haber vermiş ve motorlu kurye olarak çalışan Karaman'lı Şeref KARABACAK'ın başından vurularak öldürüldüğü tespit edilmişti.

POLİS OLAYI AYDINLATTI

Ufuk ŞEN isimli şahıs Şeref KARABACAK'a kendisini müezzin olarak tanıtır. Bir süre sonra acil ihtiyacından dolayı Şeref KARABACAK'tan kredi çekmesini ister. KARABACAK, Ufuk ŞEN isimli şahsa iyilik yaparak kendi adına kredi çeker. KARABACAK bir süre sonra parasını istemesi üzere, Ufuk ŞEN isimli şahıs Şeref KARABACAK'ın kurye olarak çalıştığı çiğköfte firmasından sipariş verir. KARABACAK'ın Ormanlık alana girdiğini gören zanlı takip ederek Şeref KARABACAK'ın başından vurur.

KARAR VERİLDİ

Çalışmalar sonucunda Ufuk ŞEN gözaltına alınarak sorguya çekildi. Cinayeti reddeden ŞEN mahkemece  "tasarlayarak adam öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum