banner56

İsmet Paşa Caddesinin Ortasında Jiletle Boğazını Kesti

Karaman'da Bir Şahıs Eline Aldığı Jilet İle Kolunu ve Boğazını Kesti

İsmet Paşa Caddesinin Ortasında Jiletle Boğazını Kesti

Olay bugün saat 17.15 sıralarında Karaman'ın en işlek caddelerinden birisi olan İsmet Paşa Caddesinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre henüz ismi belirlenemeyen orta yaşlardaki erkek şahıs eski belediye işhanının önünde cebinden çıkardığı jilet ile koluna ve vücudunun çeşitli bölgelerine zarar vermeye başladı. Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında kendini kesmeye devam eden şahıs, polis ekiplerinin olay yerine intikal etmesi ile birlikte İsmet Paşa Caddesine doğru ilerlemeye başladı.

"Niye Sıkıyorsunuz Abi Ne Yaptım Ben?"

Polis ekiplerine "Yaklaşmayın keserim boğazımı" diyen şahıs jiletle boğazına da kesikler attı.Boğazından kanlar akmaya başlayan şahıs kuğulu parkta bir büfeye doğru giderken bir polisin biber gazını yüzüne sıkması sonucu elindeki jileti attı. Bu sırada da marketten sigara isteyen şahıs "Bende nefes darlığı var! Niye sıkıyorsunuz abi? Ne yaptım ben?" dedi. 

Ayakta durması güçleşen şahıs sağlık ekiplerininde gelmesi ile ambulansa bindirildi. Bu sırada yine sağlık görevlilerine "Bende nefes darlığı var kapıları kapatmayın." dedi. Ambulans ile Karaman Devlet Hastanesine götürülen şahısın sağlık durumunun çok ağır olmadığı fakat vücudunda ciddi kesikler olduğu bilgisine ulaşıldı.

Haber & Fotoğraf-Video: Oğuz / Asayiş

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 09:20
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22