Her Yerde Aranıyordu, Karaman'da Yakalandı ve Adliyeye Böyle Getirildi

Kasten öldürme dahil 5 ayrı suçtan dolayı aranan şüpheli jandarma ekipleri tarafından Karaman-Konya yolunda devriye noktasında yakalandı.

Reklam
Her Yerde Aranıyordu, Karaman'da Yakalandı ve Adliyeye Böyle Getirildi
21 Mayıs 2020 - 14:20 - Güncelleme: 21 Mayıs 2020 - 14:31

Alınan bilgiye göre, Karaman İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, Karaman-Konya karayolu üzerinde yaptıkları yol devriyesi esnasında şüphelendikleri 20 plakalı aracı durdurdu.

Araç içerisinde yolcu olarak bulunan ve kendisini suriye uyruklu olarak tanıtan A.E.(30) isimi şahıs geçici koruma kimlik belgesinin kontrolünde şüpheli hareketler sergilemesi üzerine yapılan araştırmada belgenin sahte olduğu ve şahsın açık kimlik bilgilerinin tespiti için yapılan parmak izi araştırmasında ise şahsın Suriye uyruklu olmadığı,  Adana Yüreğir nüfusuna kayıtlı S.Ö. (44) isimli şahıs olduğu tespit edildi.

Yapılan sorgulamasında ise şahsın kasten öldürme, göçmen kaçakçılığı, cezaevinden firar suçlarından toplamda 5  ayrı suçtan aranma kaydının bulunduğu öğrenildi.

Jandarma ekiplerince gözaltına alınarak Karaman İl Jandarma Komutanlığı'na götürülen şüpheli şahıs, burada işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum