banner56

Gece Bekçilerini Görünce Motosikletide Bırakıp Kaçtılar

Karaman'da meydana gelen olayda gece bekçilerini gören iki genç motorsikletinide bırakıp kaçtı.

Gece Bekçilerini Görünce Motosikletide Bırakıp Kaçtılar

Olay dün gece 23.50 sıralarında Alacasuluk Mah. 533. sokakta, otogarda bulunan benzin istasyonunda meydana geldi.

Kale mevkii ve civarında görevli olan bekçiler otogar yakınlarında bir benzin istasyonunda yaya olarak devriye halindeydiler. Bu sırada istasyona sürücüsünün A. K. (20) olduğu belirlenen, üzerinde 2 kişi bulunan bir motosiklet geldi. Motosikletli şahıslar bekçilerden birini görünce motosikletini de bırakıp kaçmaya başladılar. Şahısların kaçtığını gören bekçiler hemen peşlerine düştü. Kısa süreli kovalamacanın ardından kaçanlardan birisi yakalandı. 

Bekçiler A. K. (20)'ye neden kaçtığını sorduğunda ise "Bakışlarınızdan bişey olur diye korktuk." dedi. Sürücü A. K (20) sürücü belgesinin henüz stajyer ehliyetli olup, motosikletin başka bir şahsın üzerine kayıtlı olduğu ve abartı egzoz takılı olduğu tespit edildi. Dur ihtarına uymayan ve bekçilerden kaçan motosiklet sürücüsüne 1.345 TL idari para cezası uygulanarak motosiklet trafikten men edilip çekici ile çekildi.

Geceleri güvenliğimiz için sabaha kadar sokaklarda nöbet tutan "GECE KARTALLARI" bekçilerimize görevlerinde başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 11:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muammer ÜNVER
Muammer ÜNVER - 3 ay Önce

MAŞAALLAH VATANA MİLETE HAYIRLI OLSUN KAHRAMAN GECE BEKÇİLERİMİZ BÜTÜN SORUNLARIMIZI ÇÖZECEK ARTIK YURT EKONOMİSİNE DE KATKISI OLMUŞ GÖZLERİMİZ ARKADA KALMADI İNŞAALLAH SAYILARI DAHADA ARTAR GÜVEN ORTAMINA KATKILARI TARTIŞILMAZ . SAGOLUN VE VAROLUN KARAMAN SON DAKİKA HABERE TEŞEKKÜR VE HÜRMETLERİMİZİ SUNARIZ ÇALIŞ MALARINDAKİ BAŞARILARILARINDAN ÖTÜRÜ

SIRADAKİ HABER