banner56

Bir Kişiyi Sırtından Bıçakladılar, Karaman'da Olaylar Durulmuyor

Karaman'da meydana gelen olayda bir kişiyi sırtından bıçakladılar.

Bir Kişiyi Sırtından Bıçakladılar, Karaman'da Olaylar Durulmuyor

Olay Hacı Celal Mahallesi Kemal Kaynaş Caddesi üzerinde bulunan bir evde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre Afganistan uyruklu 20 yaşındaki Cuma Jomakan SAFARİ toprak bir evde R.E (17) ve C.P (16) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Cuma Jomakan SAFARİ göğsünden sırtından bıçaklandı. Ağır yaralanan ve ismi henüz belirlenemeyen Afgan uyruklu şahıs acı içerisinde evden dışarı çıkarak koşmaya başladı. Bir süre sonra kahvehanenin önünde ayakta duramayarak yere yığıldı. Çevrede olayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsa ilk müdaheleyi yaptıktan sonra Karaman Devlet Hastanesine götürdü.

Kimin Bıçakladığı Bilinmiyor

Acılar içerisinde yerde yatan çocuğu gören vatandaşlara olayı sorduğumuzda ise "Kimin yaptığını bilmiyoruz, ortalıkta kimsede yok. Çocuk sırtını tutarak koşuyordu bir anda yere yığıldı."

Polis olay yerinde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra olay ile ilgili tahkikat başlattı.

Haber: Oğuz BEKTAŞ

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 23:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 4 ay Önce

Ne yazacagımızı bilemiyoruz..nereye gidiyor.....bunca zalimlik neden....geçmiş olsun...ne yazacagım....beynim zonkluyor...ilahi bir el bu hoyratlıklara şamar atması yakın....yaşamak....yaşatmak..görevimiz olmalı..yazamıyorum ancak sormakla yetiniyorum...neden...neden..

SIRADAKİ HABER