Bursa’da iki grup arasında çıkan tartışma caddeye taştı. Tarafların birbirine tekme ve yumruklarla vurdukları anlar kameraya yansırken, olayı çevredekiler güçlükle ayırdı.
Olay, merkez Osmangazi ilçesi Çarşamba Mahallesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, iki grup arasında alacak verecek sebebiyle sözlü tartışma çıktı. Çıkan tartışma taraflar arasında kısa sürede büyüyerek kavgaya döndü. Cadde üzerinde tekme ve yumruklarla birbirine vuran kişiler kameraya yansırken, çevredekiler kavgayı güçlü ayırdı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 15:21
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 15:21
Alacak verecek meselesi sokağa taştı...Cadde boks ringine döndü
Bursa’da iki grup arasında çıkan tartışma caddeye taştı.
GÜNDEM
06 Mart 2024 - 15:21
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 15:21
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir