AK Parti Karaman İl Teşkilatı, milletvekili adaylarını belirlemeye yönelik yol gösterici olması amacıyla bugün temayül yoklaması yaptı. Karaman Ak Parti teşkilat binasında yapılan oylama saat 10 başladı, saat 16’da sona erdi.
Delegeler milletvekili görmek istedikleri 35 aday adayının içinden 3 adayın ismini işaretledi. seçimler tamamladıktan sonra, sandıklardan çıkan oyların sayım ve dökümü yapıldı ve tutanak ile genel merkeze götürüldü. Seçim sonuçlarının Ankara’dan açıklanacağı öğrenildi. AK Parti Karaman İl Teşkilatında gerçekleştirilen temayül yoklamasına yeniden aday adayı olan mevcut AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker statü gereği katılmadı.
Temayülde AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan ve AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli görev aldılar.
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, temayül yoklaması ile ilgili bilgi verdikten sonra, temayül yoklamasının hayırlar getirmesini temenni etti.
Ak Parti Karaman İl Başkan Mehmet Er, temayül yoklamasının hayırlı olmasını dileyerek, her bir aday adayının memleketimiz ve ülkemize hizmet edecek kişilerden oluştuğunu dile getirip, birlik beraberlik mesajı verdi.

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar