AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç İstifa Etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç İstifa Etti
23 Ocak 2021 - 21:18 - Güncelleme: 23 Ocak 2021 - 23:43
Tunç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

"AK Parti Genel Merkezimizin tensipleriyle Ekim 2019 tarihinden bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Karaman AK Parti Merkez ilçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.

Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda bugüne kadar ki yaptığımız siyasi çalışmaların Karamanlı hemşerilerimiz tarafından anlaşılmış olduğunu, bize karşı olan güler yüzlerinden, desteklerinden, dualarından ve en önemlisi bize olan inançlarından ve duydukları güvende görmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyim.

Bu süreçte benden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta aileme, beraber yol yürüdüğüm, çalıştığım Karaman AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı yönetimindeki değerli dava arkadaşlarıma, AK Parti Karaman il Başkanı Sayın Abidin Çağlayan’a ve yönetimindeki değerli dava arkadaşlarıma, teşkilatımızın mahalle başkanlarına, köy başkanlarına ve tüm üyelerimize teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de AK Partimizin ve liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte bu kutlu davaya bir nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim.
" dedi.

OLAYLI KONGRENİN ARDINDAN BAŞKAN SEÇİLMİŞTİ

Tunç geçtiğimiz Eylül ayında Bölge Koordinatörü Sait Kayan'ın koordinesinde gittiği Merkez İlçe Teşkilatı 7'nci Olağan Kongresinde AK Parti Genel Merkezi'nin desteği ile olaylı bir şekilde tek isim olarak şeçime gitmiş ve Merkez İlçe Başkanı seçilmişti. O dönem Tunç'a karşı adaylığını açıklayan Mehmet Sami Şahin'in adaylığı kabul edilmediği için kongrede oldukça gergin anlar yaşanmış ve "yönetim istifa" sesleri yükselmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum