Ak Gençlik'ten Mahalle Buluşmaları: Mümine Hatun

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları 11 Eylül Cumartesi Günü Mümine Hatun Mahallesinde gençler için çok özel bir programa imza attı. Gençlik Kolları’nın organize ettiği ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı bu hafta Mümine Hatun Mahallesinde gerçekleştirildi.

Reklam
Ak Gençlik'ten Mahalle Buluşmaları: Mümine Hatun
12 Eylül 2021 - 15:37
75. Yıl Parkı’nda gerçekleştirilen programda Gençlik Kolları üyeleri gençlerle oyunlar oynadı, canlı müzik dinledi ve gençlerle hasbihal ederek keyifli vakit geçirdiler. Gençlik Kolları’nın kola ve çekirdek ikramı da yaptığı programda önceki nesillerde olan mahalle kültürünün unutulmaması için özellikle 75. Yıl Parkı seçilerek gençlere o güzel ve eğlenceli mahalle kültürünün doyasıya yaşandığı günler anlatıldı. Sandalye kapmaca ve tahmin oyunları gibi oyunların oynatıldığı programda kazananlara ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaleme aldığı ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ adlı eseri ödül olarak verildi. Programa katılan gençlerin mutluluk ve memnuniyeti yüzlerinden okunurken, Gençlik Kolları Başkanı Av. Kemal Toprak’ın gençlerle bire bir ilgilenerek onlara kariyer hedefleri ve geleceğe dair hayalleri konusunda tecrübelerini aktarması ise memnuniyetle karşılandı.

Ayrıca Gençlik Kolları Başkanı Av. Kemal Toprak ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ gibi etkinlikleri daha fazla yapacaklarını, mahalle kültürünü unutturmayacaklarını, gençlerle birebir vakit geçirecekleri, onlarla hasbihal edecekleri, oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirecekleri programları daha sık yapacaklarını belirtti.

Programa ayrıca AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Murat Öztürk ve AK Parti İl, İlçe, Kadın Kolları yönetimleri de katılarak gençlerle beraber vakit geçirdiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum